فروش عمده لوازم خانگی با کمترین سود

فروشگاه اینترنتی پرشین آمازون در نظر دارد در طرح همکاری با فروشندگان لوازم خانگی، سازمان ها، نهادها و … نیاز آنها را در تامین و تجهیز فضای کاری و خرید عمده برآورده نماید. 

جامعه هدف در طرح فروش عمده

فروشندگان لوازم خانگی، کارخانجات، مدارس و آموزشگاه‌ها، شرکت های بخش خصوصی و دولتی، هتل ها و رستوران‌ها و … جامعه هدف ما در طرح همکاری در فروش عمده می‌باشند. ما تنها به فروش کالا به شما نمی‌اندیشیم بلکه به همکاری طولانی مدت با شما فکر می‌کنیم و سود خود را عقد همکاری و تداوم همکاری خود و شما می‌دانیم. 

مراکز درمانی
هتل ها
مدارس وآموزشگاها
فروشگاهای لوازم خانگی
کارخانجات
و ...
عمده فروشی

مزایای طرح خرید عمده

1.خریدی بدون واسطه با مناسب ترین قیمت

ما در پرشین آمازون افتخار آن را داریم که نماینده مستقیم توزیع و فروش محصولات با کیفیت و با نام و آشنای پلار باشیم. در نتیجه شما می‌توانید با خیالی راحت از عدم وجود واسطه خرید خود را انجام دهید.

2. مقایسه سریع و آسان

شما می‌توانید کالای مورد نظر خود را از نظر کیفیت و قیمت در فروشگاه ما با سایر فروشگاه‌ها مقایسه کرده و دست به خریدی مطمئن بزنید. علاوه بر آن این امکان فراهم شده تا شما نیز قیمت پیشنهادی خود را با ما درمیان گذاشته و در نتیجه خریدی با رضایت داشته باشید.

3. صرفه جویی در وقت و پول

در خرید آنلاین دیگر وقت خود را برای بازدید حضوری از فروشگاه ها هدر نمی‌دهید. این فروشگاه 7 روز هفته، 24 ساعته و در 365 روز سال به روی شما باز است. شما فقط کالای خود را انتخاب کنید هماهنگی جهت ارسال رایگان و … با ما.

1

ثبت مشخصات

3

ارایه قیمت رقابتی با کمترین سود​

5

ارسال کالا

2

تماس کارشناسان با شما​

4

خرید از فرشگاه​

1

ثبت مشخصات

2

تماس کارشناسان با شما​

3

ارایه قیمت رقابتی با کمترین سود​

4

خرید از فرشگاه​

5

ارسال کالا

فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید و منتظر بمانید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند​    پشتیبان فروش