جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز تلاش نمودیم تا سیستم خرید اقساطی را در سایت پرشین آمازون فراهم نماییم. شما از طریق پلتفرم تسهیلات والتا، می توانید به سادگی و به صورت غیر حضوری تسهیلات خرید کالا دریافت کنید و در سایت ما خرید انجام داده و هزینه آن را به صورت اقساط ماهیانه پرداخت نمایید.

برای شروع کافیست مراحل زیر را طی کنید :

 • مرحله اول : ثبت نام در سایت والتا      
  ابتدا به سایت wallet.ir  وارد شده و بعنوان کاربر ثبت نام کنید . توجه داشته باشید نام و نام خانوادگی شما باید مطابق با اطلاعات ثبت احوال باشد . شماره تلفن همراه شما باید متعلق به شما باشد .
 • مرحله دوم : تکمیل پروفایل و احراز هویت
  تصویر پشت و روی کارت ملی و شناسنامه را باید آپلود کنید. در این مرحله احراز هویت اولیه انجام می گیرد.
 • مرحله سوم : انتخاب تامین کننده مالی که می خواهید از آن تسهیلات دریافت کنیدو ثبت درخواست تسهیلات         
  در پلتفرم والتا منابع مختلفی برای اعطا تسهیلات وجود دارد که بخش بیشتر آن از سمت لیزینگها می باشد. ( لیزینگ ها مجموعه هایی هستند که در حوزه تسهیلات و بصورت کلان فعالیت دارند ). از طریق پلتفرم والتا، شما می توانید تامین کنندگان مالی یا همان تسهیلات دهندگان خرید اقساطی کالا را با هم مقایسه کنید و تامین کننده مالی متناسب با شرایط خود را انتخاب کنید. در این قسمت ابتدا تامین کننده مالی و مبلغ تسهیلات را با توجه به سقف ارائه شده تعیین نموده و سپس اقدام به بارگذاری مدارک خواسته شده ( از قبیل گردش حساب ، مدارک هویتی و… ) نمایید . بعد از تکمیل این قسمت و ثبت درخواست پرونده شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت     .
  طرح های تسهیلات فعال والتا و اطلاعات بیشتر از جمله نرخ تسهیلات را می توانید در سایت والتا ببینید.
 • مرحله چهارم : ارسال یک فقره چک ضمانت          
  بعد از تایید تسهیلات لازم هست یک فقره چک ضمانت در وجه تامین کننده مالی به آدرس پلتفرم والتا ارسال گردد. در حال حاضر چک باید بنام شخص درخواست کننده تسهیلات باشد .
 • مرحله پنجم : واریز مبلغ تسهیلات به کیف پول کاربری          
  تمام کاربران والتا در پنل کاربری خود دارای کیف پول اعتباری می باشند که بعد از دریافت چک ضمانت ، مبلغ تسهیلات تایید شده به کیف پول کاربری شما واریز می گردد .
 • مرحله ششم : خرید اقساطی از فروشگاه پرشین آمازون          
  در این مرحله شما می توانید اقدام به خرید لوازم خانگی مورد نظر خود از سایت پرشین امازون نمایید. فقط با این تفاوت که در قسمت پرداخت و انتخاب درگاه بانکی ، باید درگاه اعتباری والتا را انتخاب نمایید.
 • مرحله هفتم : پرداخت اقساط   
  برای پرداخت اقساط کافیست ماهیانه به پنل کاربری خود در والتا وارد شده و بصورت آنلاین اقدام به پرداخت اقساط تسهیلات نمایید.